Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Motyl

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Koronowo

Przyrzecze,Koronowo(Motyl + 15 km)

140 000 zł1 700 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Świetna działka na tarasie obszaru Przyrzecze. Bardzo sympatyczna lokalizacja nieopodal meandrującej Brdy. Jeśli szukasz azylu i ukojenia to jest propozycja dla Ciebie. Woda, prąd, w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Jaworzno Bankowe

Jaworzno Bankowe(Motyl + 18 km)

6 100 000 zł43 670 m² 139,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 43 670 m , położony w strategicznej lokalizacji przy drodze krajowej nr 42, w miejscowości Jaworzno Bankowe, gmina Rudniki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł7 461 m² 66,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z własną linią brzegową! nieruchomość Powierzchnia:7461 m2 Wymiary:28 m x 240 m Kształt:nieregularny, prostokąt Teren działki:płaski Ogrodzenie:częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stronno

Stronno(Motyl + 23 km)

280 000 zł3 320 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3320 m2 W stronnie, gmina dobrcz dobra cena! Piękna, duża działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Jeziorki

Jeziorki(Motyl + 25 km)

125 000 zł64 m² 1 953,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sklep na Dom w Jeziorkach gm. Lniano | 64m2 Tylko u nas. ***** Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - wybierz, jak chcesz ją wykorzystać! Szukasz miejsca, które może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Wtelno

Wtelno(Motyl + 22 km)

3 900 zł147 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Industrialny loft o pow. 147m2 z tarasem o pow. 68 m2, wtelno Wyjątkowa przestrzeń szuka najemcy doceniającego surowe, industrialne wnętrze. Ze względu na liczne okna oraz wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Hallera

Sępólno Krajeńskie(Motyl + 20 km)

196 800 zł79,59 m² 2 472,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Sępólnie Krajeńskim przy ulicy Hallera! Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu lokalu handlowo-usługowego, obejmującego salę sprzedaży, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Serock(Motyl + 20 km)

100 000 zł1 839 m² 59,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę budowlaną o powierzchni 1839m2, wymiary 29x58m. W kształcie prostokąta. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Tuchola

Tuchola(Motyl + 18 km)

1 130 000 zł295 m² 3 830,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Budynek Powierzchnia: 295 m2 Kondygnacje: parter, poddasze Pokoje: 6 Rodzaj: wolnostojący Rok budowy: w budowie Technologia: tradycyjna (ytong) Standard: surowy zamknięty Okna: pcv trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Wtelno

Wtelno(Motyl + 22 km)

3 900 000 zł450 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 487 m²

Rezydencja w otoczeniu zieleni zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących elegancji, wygody i kontaktu z naturą. Dom zachwyca luksusowym wykończeniem, unikatowym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Motyl

Motyl,łódzkie

146 300 zł10 450 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja - okolice Praszki, teren budowlany 10450m kw. składający się z trzech dziełek budowlanych o pow. 3483m kw. każda, przeznaczony w mpzp na budownictwo indywidualne lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Motyl

Motyl,łódzkie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:75 000 m²

Gospodarstwo rolne położone przy lesie z dala od wsi, w spokojnej okolicy. Na tym terenie brak jest rzek i jezior, w związku z czym nie ma zagrożenia podtopieniami.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij